Rocket Model

Raketový model týmového výkonu

O autorech

author curphyGordon Curphy, Ph.D.

Dr. Gordon Curphy je předním odborníkem v oblasti leadershipu a řízení týmů. Většinu svého času se aktuálně věnuje spolupráci s výkonnými manažery. Napomáhá jim řešit složité problémy při vedení týmů. Stejně tak pomáhá rozvíjet jejich obchodní strategie, řídit nastavení a realizaci tak, aby jejich týmy byly vysoce výkonné. Mezi jeho klienty patří významné společnosti žebříčku Fortune 500 (např. Ariba, Boeing, DHL, HP, Metlife, Symantec, aj.). V posledních letech se věnuje především výzkumu a praktické realizaci rozvoje týmů. Společně s R. hoganem vytvořili metodiku The Rocket Model: Practical Advice for Building High Performing Teams
Gordon Curphy, jako praktik vycházející z vědeckého přístupu, strávil posledních 30 let výzkumem, psaním, praxí a poskytováním konzultací v oblasti rozvoje týmů. Je spoluautorem „Leadership: Enhancing the Lessons of Experience“, nejprodávanější knihy na toto téma za posledních 17 let v USA. Gordon Gurphy zastával řadu vedoucích rolí ve vojenském letectvu USA, komerčních firmách a různých poradenských společnostech.

 

 

author hoganRobert Hogan, Ph.D.

Dr. Robert Hogan je mezinárodní autoritou v oblasti osobnostně profesní diagnostiky, vyhodnocování fungování týmů a efektivního fungování celých organizací. Už více než 30 let pomáhá firmám dramaticky snižovat fluktuaci a zvyšovat produktivitu díky najímání správných lidí, rozvoje klíčových talentů a hodnocení potenciálu vést. Metody HPI, HDS a MVPI jsou využívány ve více než 50 zemích po celém světě. Jeho metodika a způsob využití diagnostiky unikátní a využívají jen nejlepší firmy světa a oblasti výběru i rozvoje manažerů. R. Hogan nabídl přesvědčivý pohled a vysvětlení toho, jak osobnostní faktory ovlivňují efektivitu organizace v mnoha různých oblastech – počínaje klimatem a vedením organizace až po výběr členů a fungování efektivních týmů. Dr. Hogan je autorem více než 300 novinových článků, kapitol a knih, včetně knihy Personality and the Fate of Organizations. Jako autor, spoluautor či editor se podílel také na těchto knihách: The Hogan Guide, Personality: Theories and Applications, The Handbook of Personality Psychology, The Perils of Accentuating the Positive. Nejčastěji jsou využívány jeho dotazníky : the Hogan Personality Inventory, the Hogan Development Survey, the Motives Values and Preferences Inventory a the Hogan Business Reasoning Inventory.

 

Více informací můžete najít na www.hoganassessment.com
Dnes vám nabízíme inspirativní čtení Hogan Thought Leadership Yearbook (volne ke stažení)

 

Termíny workshopů

 

Připravujeme termíny na 2. pololetí 2017.
Případní zájemci se mohou průběžně hlásit
ZDE

 

The Rocket popis small

 

Aktuální termíny:

 

23. 11. 2017

7. 12. 2017